Ranking 2017/2018

Zasady rankingu:

Zawody krajowe: 1m - 5pkt, 2m - 4pkt, 3m - 3pkt, 4m - 2pkt, 5m i dalsze - 1pkt.

Zawody międzynarodowe: punkty liczone podwójnie oraz dodatkowo 1pkt za każdą wygraną walkę.

Mistrzostwa Polski: 1m - 20pkt, 2m - 15pkt, 3m - 10pkt, 5m - 5pkt, 7m - 3pkt.

Ranking po 5 turniejach (Świdnica/MMM, Memoriał Jigoro Kano Poznań, Oleśnica, Spremberg/Ostrawa, Kobierzyce).

Lp

Nazwisko i Imię

Razem

1

Zawadzki Jan

34

2

Dobosz Franciszek

29

3

Gościniecka Maria

28

4 - 6

Dobosz Antoni

27

4 - 6

Śliz Hubert

27

4 - 6

Walczak Antoni

27

7

Hołysz julia

26

8 - 9

Mrozek Vanessa

25

8 - 9

Chudzik Mateusz

25

10 - 12

Bolak Michał

24

10 - 12

Szpik Michał

24

10 - 12

Drzemicka Aleksandra

24

13

Kołacka Amelia

23

14 - 16

Zowczak Jacek

21

14 - 16

Chudzik Maks

21

14 - 16

Treszczotko Piotr

21

17

Malinowski Jakub

20

18

Treszczotko Elena

19

19

Gołembicki Jakub

18

20

Rawiak Mikołaj

17

21 - 22

Mikoda Konrad

16

21 - 22

Burkowski Bartosz

16

23 - 24

Rawiak Lucjan

15

23 - 24

Ejchart Jan

15

25 - 27

Ciućman Anna

14

25 - 27

Swatowska Klaudia

14

25 - 27

Sapilak Hanna

14

28

Sapilak Krzysztof

12

29 - 30

Kamiński Antoni

11

29 - 30

Kowalewski Michał

11

31 - 32

Prażuch Jakub

10

31 - 32

Raif Stanisław

10

33 - 38

Templin Aleksander

9

33 - 38

Fidler Adrian

9

33 - 38

Fidler Gabriela

9

33 - 38

Karpowicz Andrzej

9

33 - 38

Galiński Wiktor

9

33 - 38

Abramowicz Antoni

9

39 - 47

Kucia Bruno

8

39 - 47

Bereska Maja

8

39 - 47

Kilian Adam

8

39 - 47

Śliwa Krzysztof

8

39 - 47

Kruczkiewicz Ignacy

8

39 - 47

Konieczny Jacek

8

39 - 47

Stambułka Emilia

8

39 - 47

Bobryk Jan

8

39 - 47

Hojnor Filip

8

48 - 51

Konieczny Tomasz

7

48 - 51

Gogolewska Zofia

7

48 - 51

Nowak Julia

7

48 - 51

Antonik Gabriela

7

52 - 56

Dziewoński Iwo

6

52 - 56

Wożniak Adam

6

52 - 56

Ciszek Jakub

6

52 - 56

Sroka Gabriela

6

52 - 56

Bisztyk Cyprian

6

57 - 65

Okrzesik Miłosz

5

57 - 65

Jendres Krzysztof

5

57 - 65

Cilińdź Patryk

5

57 - 65

Łojewski Tymon

5

57 - 65

Kaczmarska Michalina

5

57 - 65

Ryglowska Zuzanna

5

57 - 65

Gogolewska Aleksandra

5

57 - 65

Grabowska Łucja

5

57 - 65

Pisula Maja

5

66 - 77

Pitek Amelia

4

66 - 77

Rączka Mikołaj

4

66 - 77

Pietrow Mateusz

4

66 - 77

Szympel Kacper

4

66 - 77

Maj Alan

4

66 - 77

Polańczyk Natalia

4

66 - 77

Pacheco Nikodem

4

66 - 77

Nowicki Piotr

4

66 - 77

Jankowska Barbara

4

66 - 77

Błaszczyk Julia

4

66 - 77

Frelkiewicz Jakub

4

66 - 77

Uzar Ewa

4

78 - 89

Paś Dominik

3

78 - 89

Janicki Mateusz

3

78 - 89

Księżopolski Jakub

3

78 - 89

Janusz Mateusz

3

78 - 89

Kazek Tomasz

3

78 - 89

Baran Antoni

3

78 - 89

Obara Milan

3

78 - 89

Ryglowski Szymon

3

78 - 89

Kaszowski Michał

3

78 - 89

Wilczewska Małgorzata

3

78 - 89

Kiernicka Emilia

3

78 - 89

Pisula Amelia

3

90 - 105

Kowalewicz Maciej

2

90 - 105

Liebner Mikołaj

2

90 - 105

Pluta Julia

2

90 - 105

Zagrodnik Asia

2

90 - 105

Pluta Mikołaj

2

90 - 105

Gut Filip

2

90 - 105

Winczewska Martyna

2

90 - 105

Śliz Jan

2

90 - 105

Wolf Jan

2

90 - 105

Cencora Adrian

2

90 - 105

Końca Maja

2

90 - 105

Trzebiatowski Tomasz

2

90 - 105

Pogorzelec Maja

2

90 - 105

Frączyk Jan

2

90 - 105

Figiel Nikola

2

90 - 105

Żołnierczyk Piotr

2

106

Witwicka Tosia

1

 

Ranking 2017-2018.pdf
Adobe Acrobat Document 301.8 KB